O firmie

Parę słów o nas

Nasz zespół to doświadczona kadra działająca na rynku polskim już od ponad 15 lat. Jest dla nas oczywiste, że stylistyka mebli musi być zgodna z trendami światowego designu, w którym łączy się wysoki standard z komfortowym i bezpiecznym użytkowaniem mebli.

Szanujemy każdego klienta i zawsze podchodzimy do każdego z jednakowym zaangażowaniem, a nasza zróżnicowana oferta, zaspokoi gusta mniej i bardziej wymagających.

Zapewniamy także profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu AGD, uwzględniające między innymi jego stylistykę i funkcjonalność.

Nowoczesne faktury otaczających Cię mebli, pieczołowicie dobrane detale, designerskie wzornictwo, atrakcyjna cena, kilkunastoletnie doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników, pozwoli Ci na cieszenie się z wyposażonych przez nas wnętrz, zakupu designerskich mebli oraz utwierdzi w przekonaniu trafnie podjętej decyzji. W naszym dorobku znajduje się szereg aranżacji głównie pomieszczeń kuchennych, jadalni, salonów i innych.

Aby zagwarantować trwałe i funkcjonalne rozwiązania na lata, od dawna współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami takimi jak: producent wyposażenia mebli – firma BLUM czy producent frontów meblowych i paneli dekoracyjnych – PROFORM. Nasze inspiracje czerpiemy z krajowych i zagranicznych wystaw i targów wyposażenia wnętrz (Poznań, Kolonia, Mediolan), gdzie wytyczane są nowe kierunki za, którymi podąża współczesne wzornictwo.

Nasz dom, mieszkanie to nasza twierdza, to nasza przystań. Tu odpoczywamy od zgiełku i zabieganego życia, tu tworzymy nasz własny świat aby móc dogłębnie się nim cieszyć . Dlaczego więc nie umeblować tego świata z nami i cieszyć się jeszcze bardziej!

Zapraszamy do współpracy